Sala weselna

Wesele to wyjątkowa okazja do świętowania dla Pary Młodej, jej rodziny oraz wszystkich znajomych. Aby przyjęcie weselne stało się niezwykłym i niezapomnianym przeżyciem, należy je zorganizować w wyjątkowym miejscu. I takim właśnie miejscem jest restauracja i dom weselnym Vabank. Oferujemy Państwu wyjątkową salę weselną, w której zorganizujemy dla Państwa najpiękniejsze przyjęcie weselne.

Nasza sala weselna zachwyca atmosferą i pięknym wystrojem. Jest niezwykle przestronna i z tego powodu idealnie nadaje się do organizacji dużych wesel. Każdy z gości będzie się w niej czuł komfortowo i miło spędzi tutaj czas. Sala weselna jest świetnym miejscem dla osób lubiących prowadzić pasjonujące rozmowy przy stole, jak i również dla tych którzy wolą szaloną zabawę na parkiecie. Oferowana przez nas sala na wesele jest bardzo estetycznie wykończona, niezwykle elegancka i wygodna. Nie posiada zbyt wielu dekoracji, a te które ją zapełniają nadają jej wyjątkowego charakteru. Dzięki temu każda para młoda może zdecydować o dodatkowych zdobieniach, które będą odpowiadały ich osobistym upodobaniom.

Wybierając naszą salę weselną, wybierają Państwo również profesjonalną obsługę oraz wyjątkowe menu. Mogą Państwo również skorzystać z wygodnych pokoi gościnnych, w których będzie można złapać oddech i chociaż chwilę odpocząć. Wesele zorganizowane w naszej sali z pewnością zapewni Państwu wiele miłych przeżyć i będzie przez długi czas wspominane. Dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty.  

Wolne terminy na 2019 r - w celu uzgodnienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.


ul. Wolności 448
Zabrze